Koncert walentynkowy
Koncert walentynkowy

Mrągowskie Centrum Kultury zaprasza na romantyczne połączenie skrzypiec i włoskiego tenoru!


W niedzielę 12 lutego 2023 o godz. 17.00 odbędzie się Koncert Walentynkowy - Romantic, YLO Violin & Sergio Bettas.

Podczas występu usłyszą Państwo utwory z repertuarów takich artystów, jak m.in. Frank Sinatra, Dean Martin, Elvis Presley czy Andrea Bocelli.

YLO Violin czyli Ilona Perz-Golka – utalentowana polska skrzypaczka i kompozytorka, absolwentka Akademii Muzycznej we Wrocławiu, a także Konserwatorium w Holandii.

Skrzypce towarzyszyły jej przez całe życie: od momentu rozpoczęcia edukacji w wieku 7 lat, poprzez liczne koncerty z zespołami kameralnymi oraz orkiestrą Filharmonii Sudeckiej, w której pracowała.

YLO Violin urzeka publiczność swoją muzyką, wdziękiem i talentem. Dzięki swej działalności koncertowej zwiedziła niemal cały świat.

Sergio Bettas - włoski tenor pochodzący z Ferrary. Absolwent Muzycznego Konserwatorium w rodzinnym mieście. Muzyka od zawsze wypełniała jego życie. Zaczynał od gry na instrumentach, pasję do śpiewu odkrył w sobie nieco później. Jego artystyczna droga związana jest z Teatrem Teatro Regio (Parma) oraz Teatrem Wielkim (Warszawa). Debiutował w roli Manrika w "Trubadurze" Verdiego w 2006 roku. W swoim repertuarze tenor posiada zarówno klasyczne kompozycje operowe, jak i utwory muzyki rozrywkowej.

Bilety w cenie:
- 30 zł - normalny,
- 27 zł - ulgowy - szkolny, studencki, KDR / MKS / PKS.

Do kupienia od 16.01 na platformie ekobilet lub w recepcji MCK, tel. 89 743 34 66 od poniedziałku do niedzieli od 12.30 do 19.30.

Zapraszamy!